12 Aralık 2012

Yastık Da Konuşur Mu? Konuştu

Teknoloji aldı başını yürüdü. Neredeyse tüm alışkanlıklar değişirken yastıkaltı yatırım da tarih olma noktasında. Yastıkaltı yatırım konusunda yıllardır çalışan işin kahramanları yastıklar da sonunda halka seslenmeye karar verdiler.

Onların bakış açısından yastıkaltı birikimin zorluklarını, zahmetlerini dinledikçe stres yönetimindeki yeteneklerini takdir edecek, birikim güvencesiyle ilgili kaygılarına siz de hak vereceksiniz. Yastıkların bile `Yeter artık` dediği yastıkaltı yatırıma güvenli ve kazançlı bir alternatif olarak, neyse ki Garanti hep hizmetinizde.

Yastık altındaki altını ekonomiye kazandırmak amacıyla fiziki altınları mevduat olarak alan Garanti, 98 şubesiyle “Altın Salısı” hizmeti veriyor. Takı ve altınların değeri, altın eksperleri tarafından hesaplanıp Altın Hesabı’na yatırılıyor. Böylece altın birikimleri çalınma korkusu olmadan garantiye alınıyor.

NET Hesap ise farklı birikim hedefi olan müşterilere vade sonunda elde edilecek net kazancı ilk günden bildiriyor. Birbirinden farklı 4 hesap sayesinde müşteriler hem biriktirme alışkanlığı kazanıyor hem de vade sonundaki getirisini hesap açılışında garantiliyor.

Garanti'nin birikim ihtiyaçlarınız için en uygun çözüm önerileriyle ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz, yorumlar #yastıkaltıyatırım hashtag'inde.


Bir bumads advertorial içeriğidir.

9 yorum:

zeynep dedi ki...

Deli bunlar ya:))çok tatlılar..

Gelibolu17 dedi ki...

"Sen basit bir köşe yastığısın orhan" ,"senin altına anca bir çeyrek sığar" diyo ya nasıl ezikliyo onu :)

bir kase lezzet dedi ki...

baya güldüm :)
hayırlı cumalar.

Adsız dedi ki...

Ben banner ı bekliyorum. Umarım bir hata yapmam, ya da herşeyi düzgün yaparım:)

Adsız dedi ki...

78. Porselen Demlik Çay Saati etkinliğinin ev sahipliğini bendeniz Yersofrası yapıyorum. Bu ilk etkinliğimde güzel tariflerinizle katılımınızı bekliyorum. Ayrıca http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/399204_488574334520085_1514031743_n.jpg banner i sayfanıza ekleyip etkinliğimizi sayfanızda duyurmanızı rica ediyorum. Katkılarınızdan dolayı şimdiden teşekkürler.

Gelibolu17 dedi ki...

Yersofrası,hoşgeldin canımm hayırlısı olsun,katılıcam ilk fırsatta inşalah...Banneri ekliyorum bende :) sevgiler

eda dedi ki...

gulcancim sana bir mim getirdim mutlaka ipecik bocecige bir ugra istersen ! sonra yastikla konusmaya devam ederiz ;)

gül dedi ki...

Gülcan kardeşim nerdeysen çık ortaya :) Hayırlı akşamlar.

Gelibolu17 dedi ki...

Gül ablam,hoşgelmişsin hayırlı akşamlar olsun inşallah,,maalesef ablam daha bir kaç gün ortalarda olamıycam,özür dilerim,,,öpüyorum,selamlar

Gelibolu'm