13 Kasım 2012

Sen James Bond'un Yerinde Olsan Ne Derdin?Sony, “Skyfall” lansmanı ile birlikte geçenlerde açıkladığı sosyal medya oyununun 3. görevini veriyor. 3. görev hem Facebook hem de Twitter üzerinde gerçekleşiyor. Sony Facebook ve Twitter hesabı üzerinde gösterilen videonun son 5 saniyesinde Bond bir şeyler söylüyor ve Sony sorusunu soruyor:

“Sen Bond’un yerinde olsan ne derdin?”

Sen de yaratıcı cevabını Facebook’ta “Skyfall Ödüllü Soruları” Tab’inde veya #M3bendedim hashtag’iyle Twitter’da paylaş. En yaratıcı cevaplar Sony jürisi tarafından seçilecek ve en iyi cevabı verenler, Xperia Tablet S, Bond 50. yıl Blu-ray seti, Skyfall T-shirt'ü ve Sinema Bileti gibi ödülleri kazanma şansı yakalayacak.

Bakalım gerçekten Bond’a yardımcı olabilecek misin?

Yeni görevleri öğrenmek için, Sony Türkiye Facebook ve Twitter hesaplarını takipte kal!


Bir bumads advertorial içeriğidir.

3 yorum:

Adsız dedi ki...

Bond olamayacak kadar antisosyal biriyim. :)
Pek konuşmayı da sevmem. :)
Hangi durumda ne diyecek, onu bilmek lazım önce.

Gelibolu17 dedi ki...

Aman banane Bondun ne diyeceğinden aslında ben bana bakarım diycemde işte reklam gelmiş az para kazanayım dedim,ama galiba ynlış bir şey yaptım,sanırım alttaki tohumlu reklamın yayından kalkması gerekiyormuş bunu yayınlamam için,boşa gitti,paramda yandııı tüh tüh...ben bari başka post ekliyimde gitsin gözümün önünden şu Bond...Asabım bozuldu :)
Kaldırırım biraz sonra zaten...

eda dedi ki...

sayin degerli Gulcan hocam :):)
studyo, ipekboceginde, bir mim filmin çekiminde rol almak için ,
siz degerli sanatcilarimizi davet ediyoruz,
lutfen kabul buyurunuz efendim :))

Gelibolu'm