9 Ağustos 2012

Siz Hiç LSV Dükkan Çikolatası Tattınız mı?

LSV Dükkan yani Lösev Dükkan’ında lösemili çocuklarımızın anneleri kendi elleriyle hazırladıkları organik kurabiyeler ve birbirinden renkli el emeği, göz nuru el işlerini sizlere sunuyor. LSV Dükkan bundan tam 12 sene önce LÖSEV Ankara’da, küçücük bir atölyede 5 anne ile başlayan bir çalışmayken bugün yüzlerce annenin ekmek parasını kazandığı meslek atölyeleri haline geldi.                                        

Beslenme ile kanser arasındaki yakın ilişkiye dikkat çekmek için kurulan bu minicik atölye, seneler içerisinde azim, sevgi ve inançla büyüdü. Giderek büyüyen ve insanın içini ısıtan bu başarı öyküsü, LSV Dükkan markasını yaratmaya kadar uzandı. Lösemili çocuklarımızın annelerinin umutlarını, hayallerini işlediği, sevgiyle yoğurduğu her bir LSV Dükkan ürünü sevgili çocuklarımızı hayata bağlayacak.

Tüm renkleri ve lezzetleri ile Türkiye’nin her yerinden LSV Dükkan’a www.lsvdukkan.com üzerinden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Lösev’i Twitter’da @losev1998 hesabından takip edebilir, #LosevHayatVerir hashtag’i ile  paylaşımlarınızla destekleyebilirsiniz.

Bir bumads sosyal sorumluluk içeriğidir.

4 yorum:

gül dedi ki...

Değerli kardeşim gülcan,umarım okuyanların bir faydası,yardımı olur inşallah,paylaşımın için sizlerden de Allah razı olsun emi.Bir yazarsam görseydi bir damlada yayınlardı,görmedi demekki.sizler iyisiniz inşallah? baya oldu gözükmüyorsunuz,neden,afyetle kalın.

Gelibolu17 dedi ki...

Gül abla,hoşgelmişsin...Sendende Allah razı olsun,iyiyim şükür evet pek bakmıyorum bloga ramazan diye inşallah bayram sonu daha fazla görüşürüz...selamlar ablam Allah'a emanetsin

MARİFETANE (Elif Hatice) dedi ki...

Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin...

Gelibolu17 dedi ki...

Elif hatice,
amin inşallah,Kadir gecen mubarek olsun canım selamlar :)

Gelibolu'm